Ogłoszenie o pracę

23.10.2018

Kierownik ds. doradztwa żywieniowego i pasz / Feed & Food Manager

Miejsce pracy: KWS Lochow Polska Sp. z o.o. w Kondratowicach

KWS Lochow Polska Sp. z o.o. to renomowana, międzynarodowa firma zajmująca się hodowlą i nasiennictwem zbóż. Szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Nasi pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz projektach, dzięki czemu grupa KWS nieustannie się rozwija. W związku z ciagłym rozwojem firmy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Kierownik ds. doradztwa żywieniowego i pasz (Feed & Food Manager).

Twoje zadania:

Przemysł paszowy:

  • działania zwiększające akceptację żyta jako składnika paszowego
  • regionalna współpraca z przemysłem paszowym najwyższego szczebla zarządzania
  • prowadzenie strategii i kampanii żywieniowej KWS w Polsce
  • nadzór, wspieranie i koordynowanie pracy doradców żywieniowych w Polsce

Przemysł spożywczy:

  • działania mające na celu zwiększenie akceptacji dla portfolio pszenicy i jęczmienia KWS w przemyśle spożywczym
  • pozycjonowanie portfolio KWS w przemyśle spożywczym (młyny, słodownie, itp.)
  • współpraca z międzynarodowym działem zarządzania produktem (KWS food & feed product management) oraz wdrażanie kampanii grupy na rynek krajowy

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach oraz budowaniu nowego obszaru w firmie
  • możliwość pracy " z domu" (home office)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premia roczna
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet socjalny (prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do wypoczynku) Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Twój profil:

Poszukujemy osoby, która lubi niezależny styl pracy, jest wysoce zmotywowana, elastyczna, posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne i międzykulturowe, potrafi efektywnie zarządzać projektem, prezentować swoje rozwiązania, szkolić innych, jest gotowa do intensywnych podróży służbowych jak i pracy w wirtualnym, międzynarodowym zespole.

Wiedza i doświadczenie:

  • wykształcenie wyższe rolnicze, ze szczególnym uwzględnieniem żywienia zwierząt i gospodarki paszowej
  • kilkuletnie doświadczenie w doradztwie żywieniowym zwierząt
  • znajomość przemysłu paszowego i stosowanych technologii upraw
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • czynne prawo jazdy kat. "B"

Aplikacje proszę przesyłać na adres: KWS Lochow Polska Sp. z o. o. Dział Personalny , Anna Więckowska, Kondratowice ul. Słowiańska 5, 57-150 Prusy lub za pośrednictwem poczty elektronicznej anna.wieckowska@kws.com . Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

znajdź doradcę KWS